Reklam Arama Galeri Fantastik Edebiyat Ana Sayfa Üyelik Fantastik Edebiyat Forumu FRP - RPG Forumları Fantasiana Ansiklopedik Sözlük Kitapçı Site Arşivi Künye İletişim Ana Sayfa
 Kayıt  |  Üyeler  |  Arkadaşlarım  |  Giriş       

Bir Kıza Nasıl Açılırsın?
Sırasına güzel bir aşk mektubu bırakırım
5%
 5%  [ 4 ]
Arkadaşına söylerim, o da ona söyler
7%
 7%  [ 5 ]
Eve giderken bir anda kolundan tutup onu çekerim ve dudaklarından öperim
12%
 12%  [ 9 ]
Gider adam gibi sevdiğimi haykırırım ulen!
15%
 15%  [ 11 ]
Ona yan gözle bakanın canını okurum, oda onu sevdiğimi anlar
2%
 2%  [ 2 ]
Ben niye açılıyorum ha, gelip o bana açılsın!
11%
 11%  [ 8 ]
Eteğini kaldırırım, sonra da '' Gördüm!, Gördüm! '' diye bağırırım
7%
 7%  [ 5 ]
Onu sinemaya davet ederim, bu bir nevi çıkma teklifi olur
18%
 18%  [ 13 ]
Telefon sapığı olurum, sürekli rahatsız ederim. Erotik erotik mesjlar atarım.
0%
 0%  [ 0 ]
Müptelası olurum; attığı adımı atmak, verdiği nefesi almak, konuştuğu insanları tanımak, baktığı yere bakmak, sevdiği şeyi sevmek isterim
11%
 11%  [ 8 ]
Yanında "full-time" centilmen olurum, nasıl bir karakterim olursa olsun onun yanındayken centilmenliğin kitabını yazarım
7%
 7%  [ 5 ]
Toplam Oylar : 70

Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sonraki  
ÜYE
ÜYE

En normal yoldur sinema yolu. Ararsın kızı elimde iki tane sinema bileti var vaktin varsa gel beraber gidelim dersin. O da ımm öylemi diyosun falan diyince (Hani naz hesabı) evlenme teklif etmedik kızım altı üstü sinemaya gideceğiz geliyor musun dersin o da muhtemelen iyi tamam gidelim ya der.

Bir de şu var kesinlikle ama kesinlikle aşık olduğun kızla bir ortamın olması lazım. Yani aynı okul,kurs,dershane, mahalle vs. Abi diyelim arabada ki bana çok olur bir kız gördün ona gidip açılmak saçmalıktır ve risklidir ayrıca emin ol o kız iner başka biri gelir tak onada yazarsın. O yüzden her beğendiğin kız sevdiğin kız değildir o mevzu çok başkadır. O yüzden eğer cidden birini seviyorsan onu biraz tanımış olman lazım.

Ben bugüne kadar kimseyi sevmedim seversemde gel senle bir dolaşak kız derim heralde..
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
DENETMEN

uğraşmayın, öpün gitsin. Valla bak...

1. Tokat yersiniz
2. Küfür yersiniz
3. Kızın olduğundan haberinizin olmadığı sevgilisinden dayak yersiniz
4. Kızın kankalarından dayak yersiniz.
5. Kız bi daha yüzünüze bakmaz
6. Kız cesaretinizden etkilenir ve bi şans vermeye karar verir.
7. Kız da sizden hoşlanıyordur, orada güzel bi an yaşarsınız
8. Öper öper öper, sonra bişey söylemeden basar gider.
9. Kız sizi eve atar

Bu dokuzundan birisi başınıza gelebilir. Ne olursa olsun hoşlandığınız kızı öpmüş olursunuz, bu güzel bişeydir, iyidir, hoştur, öpün gitsin
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ÜYE
ÜYE

Sakın öpmeyin sapık mısınız abi? Al en büyük damga sapık damgası yersiniz. Olay bu kadar da değil öpmek yani dudağa yapışmakla bir kıza ondan hoşlandığını söylemenin ne alakası var.

1,2,3,4,5,6 Bu şıkların tümü sizin sapık damgası yemenize, ve belki bu tarz bir olayı taciz olarak algılayacak bir kız tarafından boku yemenize sebebiyet verir. Dahası mı şapa oturursun aga niye çünkü sen abazanın, sapığın tekisindir. Hani bu öpme olayı rüyalardaki gibi olmaz kızı tutacan suratını çevirecen öpecen filmlerdeki gibi ha. Ben size bişey diyim mi kız direk tecavüze maruz kaldığını düşünür hele birde ve büyük ihtimal ortalık tenhaysa zaten herkesin içinde yaparsanız risk çok daha büyüktür.

6- Bunu bir cesaret olarak değil rezalet olarak algılar büyük ihtimalle bir de şöyle düşünelim bir başka erkek daha fazlasını yaparsa ona dönme olasılığı nedir?

7 kız sizden hoşlanıyorsa bu hareket onun hayallerini yıkar, çünkü o sizi muhtemelen başka türlü hayal etmiştir.

8,9 Bu nasıl kız la. muhtemelen bu sefer sizin hayalleriniz yıkılır çünkü işin ucunda hoşlandığınız kızın kaşar olduğu gerçeği var.

Sevdiğiniz ya da seveceğiniz insanlara karşı her zaman itinalı davranmak gerekir bunun içinde onları tanımak önkoşuldur.
ÜYE
ÜYE

İlk defa doğru konuştu  lol

Haklısın mat, valla sağlı sollu dayak yersiniz

denemeyin  
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger
DENETMEN

Stephany yazmış:
İlk defa doğru konuştu  lol

Haklısın mat, valla sağlı sollu dayak yersiniz

denemeyin  

Katılmak... sonuna kadar katılmak!
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Üye
Üye

Acemi oğlanı bekLemekteyiz    Kendisinin önceki sayfalardaki tutumu beni yarıp gülmekten öldürmektedir Her soruya verdiği uzamanca yanıtlar izdivaçtaki yorumculara taş çıkarmaktadır
ÜYE
ÜYE

Sene neredeyse 2011 hala kızlara açılanlar var.
ÜYE
ÜYE

Bir kıza böyle açılırım :

Fantastik Edebiyat Resim
ÜYE
ÜYE

10 numarasın fresh Very Happy yanlız sen böle açılırsan kızda korkudan saçılır onu deyim ben sana:DVery Happy
Misafir

Bir kıza açılmak mı?

Bir kıza açılırsan onun kölesi olursun, ancak bir kızı avlarsan avcı olmazsın, en iyisi avlamak, ben açılmam avlarım, psikolojiden girer kimyadan çıkarım, aramızda bir çekim kuvveti oluşturup kimyasal bir tepkimeye sokarım, sonra felsefenin alasını yaparım, olmadı coğrafyaya dalar med cezir uygularım, kovalarım bakarım kaçmaya başladı dururum kaçtığımı sanıp bana doğru koşmaya başlasın diye, sonra önüne çıkan sokak lambasını farketmemişcesine çarpar bana ve geçirdiği beyin sarsıntısı dolayısıyla her türlü aşık olur bana, önemli olan ne mi, önemli olan avını doğru seçmek, seçtiğin avın sözleriyle kalbini titretmesini beklemelisin, sonra ona dönüp kalbimi sessize almıştım bak nasılda titriyor dersin...İşte avlanmak böyle bir şeydir... Cool
DENETMEN

Erkek kıza açılırsa kızın kölesi olur, kız erkeğe açılırsa erkeğin kölesi olur, bu nedir abi ya?? Tamam vazgeçtim açılmasın kimse kimseye, kanki kanki gidin sinemanıza, el ele tutuşun, gezin, tozun, öpüşün, sevişin ama açılmayın! Bu ne yaa herkeste bi kölelik korkusu... İstediğin an basıp gidersin öküz gibi bakar herif/kız da arkandan, kölesi olmak kolay değil. Anca köpek gibi sevicen eşşek gibi sürünücen öyle yani... Köle yapan adam/kadından da hayır gelmez, itinayla uzak durulmalı bence o zaman

Öyle bişey işte...
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ÜYE
ÜYE

Ben denedim sırasına aşk mektubu koymayı okudu hatta hiçbir işe yaramadı aynı okumadı...En iyisi kolundan çekip dudağından öpmek kolundan çektiğin anda sana kilitleniyor zaten..
ÜYE
ÜYE

Sinema acaba sadece bir opsiyon mu yoksa tek opsiyon mu o seçenekte bilemedim. Hani dışarı davet etmek tadında, konuşmak amaçlı... Çünkü şu zamana kadar ondan hoşlandığını bilmiyorsa bilinçaltı mesajı vermeden hörş diye ayı gibi.. Bırak yaa.  
ÜYE
ÜYE

arkadaşlar ben aşık oldum ama kıza acılamıorum sevdigim kızla dolaşan kızların hiç biirini tanımıorum lutfen birisi bana yardımcı olsun
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Misafir

ben derim ki o kızlarla arkadaş olmaya çalışmadan önce kızı düşün. Gittiği her yerde karşılaş onunla ve tesadüf zannetsin gözüne alışmaya başla. Bir şekilde sohbeti kur ve cool bi şekilde gördüğün yerde artistik bir baş selamı ver. Sonra kızdan reaksiyon alıyorsan ve ortamlarınız yakınsa yapacağın iş basit aslında. Beklemek. Onun Morali bozuk bi anını kolla.(ki kızların genelde bu hale gelmeye bayılırlar). Sonra iyi misin de. Moralin bozuk gibi anlatmak ister misin de. Büyük ihtimal kabul etmeyecektir ama bu bir numara sakın düşme. Iyi bir dinleyiciyimdir ama de. Yine düşmezse sakın sen bilirsin deme. Bence tahmin yürüt. Büyük ihtimal tutturamayacaksın ama olsun benimle ilgileniyor diyecektir. Anlatmayıp giderse de kapris yaptığını düşünme. Aslında sana güvenmek için zamana ihtiyacı vardır. Sonraki atağın çok önemli yavaştan konuşmaya başla hal hatır sor cool espirler yap ve onu güldür. Gözlerinin içine bak ve görüşürüz de muhabbeti bitirmek için. Kafasında sana karşı bir şeyler oluşmaya başlayacaktır. Sonra artık yapman gereken gittikçe samimileşmek. Sonra sevdiğini belli et. Ve senden hoşlanıyorum de asla seviyorum deme. Bu sözcük yeri geldiğinde söylenmesi gerekir. Ve kızlar bu laf çok söylenince sıkılırlar unutma. Az söylersen de bu sözü deyim yerindeyse senin için köpek olurlar ve bunu söylemeni beklerler. Artık çıkma teklifi edilmiş ve büyük ihtimal kabul edilmiştir. Şimdi arkadaşlarıyla samimi olmaya başlayabilirsin. Seni zaten kendi tanıştıracaktır. onlarla sakın kanka olma çünkü bu onu kıskandıracak ve iki tarafla da arasını bozacaktır. Seni kıskandığı için onlarla arası bozulacak, buna senin neden olduğunu düşündüğünden de senle arası bozulacaktır. Gerisi sana kalmış. Sürpriz  çok önemli bir şey. Ama bencil sürprizler olmamalı. (Not: Bu kızı seviyorsan bunlar geçerlidir. Ve beklemen gereken sabır dolu günler gerektirir hepsi. Başlangıçtan canım cicim dönemine kadar herşeyi anlattım. Bunları halledersen gerisi çok daha kolay. Ama zor yaratıklar olsalar da kadınlar biraz çocukturlar ve zekidirler. Oyunlarına sakın gelme derim zira çok kolay kandıralabilir mahluklarız biz erkekler onlar da bunu iyi kulllanır unutma Wink)
ÜYE
ÜYE

Kan Çanağı yazmış:
ben derim ki o kızlarla arkadaş olmaya çalışmadan önce kızı düşün. Gittiği her yerde karşılaş onunla ve tesadüf zannetsin gözüne alışmaya başla. Bir şekilde sohbeti kur ve cool bi şekilde gördüğün yerde artistik bir baş selamı ver. Sonra kızdan reaksiyon alıyorsan ve ortamlarınız yakınsa yapacağın iş basit aslında. Beklemek. Onun Morali bozuk bi anını kolla.(ki kızların genelde bu hale gelmeye bayılırlar). Sonra iyi misin de. Moralin bozuk gibi anlatmak ister misin de. Büyük ihtimal kabul etmeyecektir ama bu bir numara sakın düşme. Iyi bir dinleyiciyimdir ama de. Yine düşmezse sakın sen bilirsin deme. Bence tahmin yürüt. Büyük ihtimal tutturamayacaksın ama olsun benimle ilgileniyor diyecektir. Devamını yollarım şu an çıkmam gerekiyor

bana bir erkek böyle yapsa pek konuşmadığım tittir git derim, abartısız : )
Misafir

abartısız söyleyebilirim ki bu yolu çok denedim roza. ve iş bilir biri olarak konuşuyorum ki işe yarıyor. Sen de bile yaratabilecek erkekler olacaktır. Wink
DENETMEN

Daha açılmadınız mı?  Kız başkasına gitti bre! Siz hala tartışın. Fantastik Edebiyat Resim
Misafir

Bu söylediklerin işe yarıyor  Wink
DENETMEN

blackman01 yazmış:
Ben denedim sırasına aşk mektubu koymayı okudu hatta hiçbir işe yaramadı aynı okumadı...En iyisi kolundan çekip dudağından öpmek kolundan çektiğin anda sana kilitleniyor zaten..

Bunu görmek isterdim.
Yüzünün hangi tarafına şappadanak vururdu acaba hatun kişi, bak onu daha çok merak ettim...

Amerikan filmlerine benzedi he, işe yaradığını kanıtlayan var mı acaba? Fantastik Edebiyat Resim
   Yeni başlık gönder Başlığa cevap gönder   Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sonraki

ANA SAYFA | ÜYELİK | FORUM | SÖZLÜK | KİTAPÇI | BİZE ULAŞIN | WEB TASARIM