Reklam Arama Galeri Fantastik Edebiyat Ana Sayfa Üyelik Fantastik Edebiyat Forumu FRP - RPG Forumları Fantasiana Ansiklopedik Sözlük Kitapçı Site Arşivi Künye İletişim Ana Sayfa
 Kayıt  |  Üyeler  |  Arkadaşlarım  |  Giriş       

ÜYE
ÜYE

Fantastik Edebiyat Resim

4 kardeş
Bir oyun parkı
ve büyük bir macera

Ülke turlarında karşılaştıkları ormandaki parkla başlayan uzun soluklu ve sürükleyici bir macera.
3 kabile:
1.Ejderler
2.Yılanlar
3.Ankalar
Barış,Burcu,Buket ve Burak

Onlar 4 sıradan insan gibi görünürler ama değillerdir.Onlar bizim dünyamızın derinliklerinde olan dev alanın efsaneleri olan

TAN EJDERLERİDİR!

Ejderha savaşçıları
Çok yakında bu sayfalarda...
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
DENETMEN

Merak ettim. güzel, farklı bir çalışmaya benziyor. Farklılıklar her zaman iyidir. Ama söylemeden geçemeyeceğim, bana Amerikan Ejderi'ni hatırlattı. Çok severim onu. Ardaki espiriler hoşuma gider. Bakalım, bekliyoruz. Smile
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger
ÜYE
ÜYE

Banada ilginç geldi, merakla bekliyorum çalışmanı. Yalnız resim bomba yaa, sloganda hazır ha; Nereye bakıyor bu insanlar. Hepsi gözünü çevirmiş bir yere bakıyor ama resim orda bitiyor. Yalnız neye bakıyorlarsa elemanlar baya korkmuş hapı yuttuk der gibi bir bakışları var. Garanti düşman ejderha gördüler hemde en güçlüsünü.. Hadi bakalım yaz, sen yazdıkça ben okudukça farklıyım..
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
ÜYE
ÜYE

Arkadaşlar bu resim internetten pevensies yazdığımda çıktı işime yaradı.
ÜYE
ÜYE

LinkFantastik Edebiyat Resim
Karakterlerin Yaşları:
Barış-12
Burcu-11
Burak-15
Buket-14
Cenk-20
Timur-38
Irmak-34

Ejderha savaşçıları
1.Bölüm:
Mağara
Burak göz kapaklarını aralandırdı.Barış çoktan kalkıp  kumbarasındaki tüm paralarla aldığı dizüstü bilgisayar ile oynuyordu.Bu bilgisyarı Türkiye gezisinin başında almıştı.Uyandı Burak.Odadan çıktı lavaboya girdi.Kocaman bir karavandı bu.Buket onu yolda gördü ve ona:
-Kahvaltı hazır içeride mutfakta,dedi.Gittti oturdu İçeriye kendisinden 5 yaş büyük biri girdi.Burak ona:
-Günaydın Cenk ağabey dedi.
-Günaydın Burak,ben birşeyler atıştırıp şöför koltuğuna gideyim,dedi.Cenk karavanı kullanıyordu.İçeri babaları Timur girdi.Hemen ardından anneleri Irmak ile birlikte olan Burcu.Burcu Barış gibi kitap kurduydu.Ve tıpkı barış gibi fantastik romanlar okuyordu.Buket ile burak kavga ede ede içeri girdiler.Barış babasına:
-Baba ablam Narnia kitapımı sırılsıklam etmiş,diye mızmızlandı.Buket hemen:
-Baba yanlışlıkla oldu ahşap kitap sandığını yakadım çekmecesinde kalmış.Burcu:
-Barış hangi kitap,diye sordu
-Şafak yıldızının yolculuğu diye cevap verdi Barış.Burcu:
-Bende ondan 2 tane var bizim sınıftaki Kaan vermişti.Sana veririm,dedi.Barış:
-Sağol Burcu,dedi.

2 saat sonra Cenk abi arabayı durdurdu.Bir orman vardı.Anneleri yemek yaparken burda yürüyüş yapaklardı.Buket Cenk abinin İphone telefonunu aldı.Kaybolmamaları iyi olurdu.

Bir parka vardılar bir oyunparkına.Üstüne B&T harfleri işlenmiş dört salıncak vardı onlara bindiler fakat oturur oturmaz salıncak çok hızlı sallanmaya başladılar.Biranda ağaçlara doğru çmaya başladılar ama çarpmadılar kaydılar bu bir tüneldi en sonunda kendilerini bir mağarada buldular.
ÜYE
ÜYE

İlk eleştiri benden;
Öncelikle yazım kurallarına dikkat et ve üslubunu belirle...
Mesela şu başlığa biraz göz atarsan daha iyi olur:
Linkhttp://www.fantastikedebiyat.com/forum/viewtopic,t,3034.html

Ayrıca: Vay aşşağılık Valentino! Fantastik Edebiyat Resim
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
DENETMEN

Öncelikle yaptığım eleştirilerin sana göre olanını dikkate al. Çok bilmişlik yaptığımı düşünme sakın, zira hiç birşey bilmiyorum. Sadece gözüme takılanları, kendimce sana yorumlayacağım o kadar. Gerisi sana kalmış Smile

Kaptan'ın da dediği gibi yazım kurallarına dikkat et. Üslubun bana çok zayıf geldi. Zayıf derken, senin yazdıklarını okurken kafamda her şey yeretmedi. Biraz daha derinliğe inerek yazmalısın, yani üstünden geçme. Buket aldı, cem gitti gibi değilde, hani biraz daha ayrıntılı olabilir. Biraz da betimleme kullanmanı tavsiye ederim. Yani karavanın içini, Buketin, Timurun, Irmak'ın görünüşü bizlere yansıtmalısın. Birde çok kısa olmuş. Zaten bu dediklerimi yaparsan uzar ona şüphem yok. Smile  Her neyse, zaten ilk kısımlarda bu çeşit tökezlemeler olur. Biliyorum bende tökezliyorum. Düşenin halinden düşen hesabı. Eline sağlık. Önemli olan devam etmek. Peşini bırakma. Yola devam...
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger
   Yeni başlık gönder Başlığa cevap gönder  

ANA SAYFA | ÜYELİK | FORUM | SÖZLÜK | KİTAPÇI | BİZE ULAŞIN | WEB TASARIM