Reklam Arama Galeri Fantastik Edebiyat Ana Sayfa Üyelik Fantastik Edebiyat Forumu FRP - RPG Forumları Fantasiana Ansiklopedik Sözlük Kitapçı Site Arşivi Künye İletişim Ana Sayfa
 Kayıt  |  Üyeler  |  Arkadaşlarım  |  Giriş       

Sayfaya git 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Sonraki  
Üye
Üye

Arkadaşlar çoğumuz küçüklüğümüzden beri bunların filmlerini izledik,Çizgi Romanlarını Okuduk.Bir çoğunu biliyoruzdur zaten ve bunlar arasında da ayrım yapılabilir bence.Haydi gelin ve söyleyin hangisinin daha güçlü olduğunu.Batman mi Hulk mu Superman mı Spıderman mı yoksa daha da mı başka ?

Anket olarak yapmayacağım çünkü Ankete sığmayacak kadar çok Süper Kahraman gelebilir aklımıza.Fikir değiştirmek serbest.Herkes nedenini açıklarsa sevinirim.Ben hiç biri diyorum.Sizin cevaplarınızdan sonra ne demek istediğimi anlayacaksınız ...

Adını ve Nedenini yazmak Yeterli.
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
Misafir

DareDevil çünkü ben öyle istiyorum Very Happy gerçi çok daha güçlü bir süper kahraman faha güçlü en güçlü SHulk'tur çünkü gücünün bir sınırı yok. Ne kadar öfke o kadar güç
Üye
Üye

Daradevil ile ilgili laf söylemeyeyimde Kırılma Bali Very Happy
Hulk ise bence yenilebilir.Bir ara burada açıklayacağım ...
Misafir

Tabi ki Silver Surfer, yada Dr. Manhattan da olabilir ama Silver Surfer benimle bütünleşmiş bir kahraman.Nedeni ise sınırsız güç daha ne olsun Very Happy
Misafir

lord1990 yazmış:
Tabi ki Silver Surfer, yada Dr. Manhattan da olabilir ama Silver Surfer benimle bütünleşmiş bir kahraman.Nedeni ise sınırsız güç daha ne olsun Very Happy

ama yenildi fantastik dörtlüye ve doom a Very Happy unutma
Üye
Üye

Hahaha onlardan da güçlüleri var.Ayrıca Fantastik Dörtlüye yenilmedi ...
Misafir

Alıntı:

ama yenildi fantastik dörtlüye ve doom a  unutma

Çizgi roman da öylemi?Filmi izlerken babam dedi ki:"Bu adam kaykayı eline alıp dolanıodu nası kaykaydan düşünce gücüde gitti" eğer bu doğruysa film de hata var demektir, ki filmde hata olması muhtemel.Ayrıca filmde silver surferi nası yenileceğini uyduramadıkları için böle bişi yapmışlardır bence  lol
Üye
Üye

Evet gerçekten bir hata olmalı Wink
Misafir

Bloody Shadow

Fantastik Edebiyat Resim-
Henüz hiç bir özelliğinin bulunmaması sebebiyle, yaratıcısı olarak ekleyebileceğim her özellik mübahtır.Yani bu karakteri ölümsüz ve aşırı süper güçlü yapabilirim bu yüzden en güçlü süper kahraman adayı...(Özellik söylemeyenlere inat)
Misafir

Avriletrix Lavignex yazmış:

Hulk'ı yenmenin yolları var. Mesela Dr. Manhattan için çok basit bir iş bu.

Üzülerek Manhattan diyorum, yok edilemez ve doğrudan tanrı model alınarak yapılmış.
Misafir

Alıntı:

Özellik söylemeyenlere inat

Ben orda bi espri yaptım uzatmayalım.

Ayrıca özellik istiyorsan;Zihniyle gölgeyi kontrol edebilir ve gölgede görünmez olabilir.
Misafir

lord1990 yazmış:
Alıntı:

Özellik söylemeyenlere inat

Ben orda bi espri yaptım uzatmayalım.

Ayrıca özellik istiyorsan;Zihniyle gölgeyi kontrol edebilir ve gölgede görünmez olabilir.

Sadece espri olsun diye yazmıştım, tek sorun yazının söyleyiş tarzımdaki gibi değil de düz bir yazı olarak okunması...
Misafir

O zaman pardon yanlış anlamışım.
Misafir

lord1990 yazmış:
O zaman pardon yanlış anlamışım.

Yok yav, ben yanlış anlaşılmaya meilliyim, konuşarak insanları güldürebilirim de ağlatabilirim de, ama yazıyla ikisini de yapamıyorum...
Üye
Üye

ShaDoW yazmış:
Bloody Shadow

Fantastik Edebiyat Resim-
Henüz hiç bir özelliğinin bulunmaması sebebiyle, yaratıcısı olarak ekleyebileceğim her özellik mübahtır.Yani bu karakteri ölümsüz ve aşırı süper güçlü yapabilirim bu yüzden en güçlü süper kahraman adayı...(Özellik söylemeyenlere inatFantastik Edebiyat Resim)

O şekilde düşünmeyelim.Kendi Yarattığımız Kahramanlar Burada Yer Almayacaktır ...
Sen istediğin özelliği koy.Bence bütün özellikleri yok eden bir karakter yaratırım.Sen birden tavşana dönüşürsün sonra kahramanımın karnından Kurt çıkar ve yer seni ! Very Happy
Üye
Üye

yek yazmış:

Hulk'ı yenmenin yolları var. Mesela Dr. Manhattan için çok basit bir iş bu.

Üzülerek Manhattan diyorum, yok edilemez ve doğrudan tanrı model alınarak yapılmış.

Manhattan Hulku yenebilir.Ama Manhattan da yenilebilir Wink

Örnek vermiyorum ama eğer isteyen olursa verebilirim ...
Misafir

Örnek veeeeeeeeeeer  Smile  Şu sürpriz kahraman da kimmiş söle bizeeeeeeeee Very Happy
Üye
Üye

Süpriz yok Very Happy
Şu ana kadar söylediğiniz her kahramanın yenilebileceğini söyledim o kadar.Bunları yenenin aynı kişi olduğunu söylemedim Wink

Senin Sörfçünü yenecek yok siye düşünüyorsan söyle vereyim ama Wink

Ben yenilmez diye düşünülen karakterlerin yenilebileceğini bulurum sadece ...
Misafir

Kim yenio benim sörfçüyüü  mad   lol
Misafir

Manhattan Hulku yenebilir.Ama Manhattan da yenilebilir Wink

Örnek vermiyorum ama eğer isteyen olursa verebilirim ...

İstiyoruz be adam
   Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız   Sayfaya git 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Sonraki

ANA SAYFA | ÜYELİK | FORUM | SÖZLÜK | KİTAPÇI | BİZE ULAŞIN | WEB TASARIM