Reklam Arama Galeri Fantastik Edebiyat Ana Sayfa Üyelik Fantastik Edebiyat Forumu FRP - RPG Forumları Fantasiana Ansiklopedik Sözlük Kitapçı Site Arşivi Künye İletişim Ana Sayfa
 Kayıt  |  Üyeler  |  Arkadaşlarım  |  Giriş       

DENETMEN

Fantastik Edebiyat Resim

Sabrina the teenage witch" Hartbreak Films'in 1996 ve 2003 yılları arasında çevirdiği gençlik dizisi. Dizi 7 sezon boyunca önce ABC, daha sonra WB kanalında gösterildi. Konusu; 16 yaşında cadı olduğunu öğrenen Sabrina (Melissa Joan Hart), halaları Hilda (Caroline Rhea)ve Zelda (Beth Broderick) ile yaşamaktadır. Konuşan kedisi Salem (seslendirme: Nick Bakay) ile birlikte bu evde büyü yapmayı öğrenir. Dizinin tekrar bölümleri 15 Temmuz 2007'ye kadar Kanal 1 ekranlarında yayınlanmakta idi. Daha önce de Atv'de yayınlanmıştı.Şuanda da star tv'de yayınlanmaktadır.

BÖLÜMLER
1.Pilot Bölüm
2.Pasta Günü
3.Rudy Kazootie'nin Gerçek Maceraları
4.Korkunç şeyler
5.Bir Cadılar Bayramı Hikayesi
6.Rüya Gibi Randevu
7.Güneşten Gelen Üçüncü Hala
8.Sihirli Joel
9.İnekler Beni Sever
10.Tatlı Ve Ekşi Zafer
11.Kız Ve Kedisi
12.Öfke Denemesi
13.Jenny'nin Rüyası
14.Sabrina Aynaya Girer
15.Hilda Ve Zelda:Gençlik Yılları
16.Mars'ta Tatil
17.İlk Öpücük
18.Tatlı Hayırseverlik
19.Kedi Gösterisi
20.Babamın Kız Arkadaşı
21.Westbridge'de Dönüş
22.Büyük Hata
23.Zorlu Deneme
24.Dev Gelin(1.Sezon Finali)

elfilm_und_serie/sabrina/staffel_3/galerie/sabrina_staffel3_01_500_375_Paramount_Pictures.jpg" border="0" alt="Fantastik Edebiyat Resim" />
Alıntıdır...wikipedia
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger
DENETMEN

Bir zamanlar müdavimi idim. Dersti işti okuldu derken uzun zaman izleyemedim.

Güzrel siyah bir kedi vardı.  Sabrina'nın kedisi, en çok aklımda kalan onun sahnelri idi.

Ve mutlu son. Her bölüm masal tadında idi. Smile
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
DENETMEN

Aynı versiyonu Acemi Cadı adıyla, Türkiye'de de çekildi.
DENETMEN

Acemi Oğlan yazmış:
Aynı versiyonu Acemi Cadı adıyla, Türkiye'de de çekildi.

tek kelime ile taklit bir dizi ve aşırı yapmacık
ÜYE
ÜYE

Bunun gibi cinli bir tane var, o daha abartılı ve çılgın. Cinin adı Abdül'dü.
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
DENETMEN

Acemi Cadı'da zaten her şey taklitti. Bilerek de yapıldı zaten. Halalar, kedi, çocuk, vs. Abdül'ü hiç duymadım, onuda sen araştırıp koyda öğrenelim yuno Smile
ÜYE
ÜYE

Lanet olsun, sana borcum var.
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ÜYE
ÜYE

Bulamam, türk kanallarından birinde haftasonu çıkardı. Fox olabilir.
Şu anda foxta yayınlanmıyor.
ÜYE
ÜYE

Dizinin bir bölümünde (cadılar bayramı ya da noel olabilir) Hilda ile Zelda Edgar Allen Poe'yu diğer taraftan geri getiriyorlardı korku hikayeleri dinlemek için. Ama Poe onlara aşk şiirleri okuyup duruyordu (ne yapsın adamcağız hayatının son dönemlerini onlarla geçirmiş). Hayal kırıklığına uğruyorlardı hatun kişiler. Pek beğenmiştim o bölümü Smile
ÜYE
ÜYE

ben de çok izlerdim sabrinayı. çok eğlenceliydi.
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
DENETMEN

thenarnian87 yazmış:
Dizinin bir bölümünde (cadılar bayramı ya da noel olabilir) Hilda ile Zelda Edgar Allen Poe'yu diğer taraftan geri getiriyorlardı korku hikayeleri dinlemek için. Ama Poe onlara aşk şiirleri okuyup duruyordu (ne yapsın adamcağız hayatının son dönemlerini onlarla geçirmiş). Hayal kırıklığına uğruyorlardı hatun kişiler. Pek beğenmiştim o bölümü Smile

Ben de hatırladım Fantastik Edebiyat Resim , bir de Sabrinanın bir erkek arkadaşı vardı, zavallı. Onun başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Komediydi ve ben çok beğenmiştim.
ÜYE
ÜYE

Severek izledigim bir diziydi Very Happy
Keşke tekrar çıksa..
ÜYE
ÜYE

On numara hatundur... zeki, çevik ve çalışkandır... üşengeçliğin; elinde her türlü imkanı barındırsan bile felaket doğurabileceğini çok ince derslerle yedirir izleyene.. Bizim dizilerdeki gibi bir kaıl verme misyonu üstlenmemiştir, ama o aklı da ufaktan giydirir olay örgüsüne. Kızım olsa kesinlikle izletirdim=)
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
ÜYE
ÜYE

Aah Salem ! Alem kediydin dostum.. Hazırcevap ve eğlenceliydin. Sevdiğim yegâne kediydin.
ÜYE
ÜYE

Yabancı  yapımını Türkiyede yayınlanan Acemi Cadı yüzünden izlemedim.Oyuncular çok başarısızdı görsel efektler zaten beni benden aldı.Ne diyeyim en iyisi susayım yoksa çok ağır  eleştireceğim  mad  mad
   Yeni başlık gönder Başlığa cevap gönder  

ANA SAYFA | ÜYELİK | FORUM | SÖZLÜK | KİTAPÇI | BİZE ULAŞIN | WEB TASARIM