Reklam Arama Galeri Fantastik Edebiyat Ana Sayfa Üyelik Fantastik Edebiyat Forumu FRP - RPG Forumları Fantasiana Ansiklopedik Sözlük Kitapçı Site Arşivi Künye İletişim Ana Sayfa
 Kayıt  |  Üyeler  |  Arkadaşlarım  |  Giriş       

ÜYE
ÜYE

Saat sabahın 10'u idi. Ben daha yataktan yavaş yavaş kalkıyordum ki önce annemin '' Hadi kalkta kahvaltı yap'' dediğini, daha sonra ise başka birisinin''Hadi çabuk ol!'' dediğini duydum. Bu ses kime aitti? Bir süre öylece kalmışken birden birisi tarafından dürtülmüşçesine kendime geldim. Bu ses en yakın arkadaşıma aitti. Ne kadar vakit geçirdim bilmiyorum ama en sonunda kahvaltımı edip arkadaşımla evden çıktık ki bu sırada saat çoktan 11-12 civarlarındaydı.  Yaz  olduğundan bu zamanlarda her yer çok sıcak olurdu.Bu nedenle ormanın  yakınındaki parka gittik.Fakat biz ağaç gölgeleri arasında uzanmışken birden güneş kayboldu ve yağmur atıştırmaya başladı.Bu nedenle hemen oradaki ormana girdik. Bu ormana genellikle kimse girmezdi tenha olduğu için. Aslında biz de önceden buraya hiç gelmezdik. Fakat bugün yağmur yağmıştı ve sığınmak için hemen ormana gittik. Gittikçe ormanın içerinde farklı farklı yeşillikler ve güzel manzaralar ortaya çıkıyordu. Fakat şehre bardaktan boşalırcasına yağmur yağarken burda bir damla bile yoktu.Ama bu düşünceyi aklımızdan geçirirken hala ilerlemekteydik.Buraya gelirken bardaktan boşalırcasına yağmur yağarken burda güneş tüm güzelliği ile bize gülümsüyordu. Üstelik ileriden kuş sesleri ve bir su sesi geliyordu. Hafif tüylerimiz ürpermişiti ama yine ilerliyorduk. Birbirimize biraz daha yaklaşmıştık. Ama o da ne! Tüm bu cenneti andıran yeşilliklerin arasında küçük bir şelale ve rengarenk çiçeklerin arasında kuşlar ...  

Emre ile birlikte ne kadar gittiğimize, daha doğrusu nerde olduğumuza ve evden ne kadar uzaklaştığımıza baktık. Ev ve şehir gözükmüyordu! Bu nasıl bir yer? Burası neresi?

Neyse ki orman içerisinde dümdüz bir yol izlediğimiz için kolayca geri döndük. Ormanda güneş bize gülümserken burda hava kararmak üzereydi. Emre ve ben öyle bir şaşırdık ki ... Ormandan çıkıp parka geldik. Ama o da ne! Herkes elinde fenerlerle ''Emre! Batuhan! Neredesiniz?'' diye bağırıyordu. Koşarak onlara yaklaştık. Bize sevinçle bağırarak '' Tüm gün sizi aradık! Neredeydiniz ha ! Tam 5 saat oldu!'' dediler.Emre'nin yüzene bakacaktım ki o da aynı anda benim yüzüme baktı. İkimiz birden ''İyiki daha yarım saat oldu biz aşağı ineli'' dedik. 

Annelerimiz evlere (ki bizde dahil) çekildi. O gün iyi bir dinlendim. 2 saat uyudum ve daha sonra kalkıp Emre' ye bilgisayar üzerinden bir şeyler yazdım. Neyse ki çok geçmeden cevap geldi. Bana aynen şöyle yazmıştı:'' Kanka o orman da neydi öyle? Orası neresi? Neyse birkaç gün kendimize geldikten sonra bu konuyu konuşuruz.'' Ben de ona hak verdim ve o ormanla ilgili düşünceleri aklımdan uzaklaştırmaya çalıştım.  

Dipnot: Bu konudan sonra 2-3 hatta daha da devam ettirmeyi düşünüyorum. Bu konuda bana yardım ederseniz ve acımasızca eleştirirseniz sevinirim:D

Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
ÜYE
ÜYE

Tabii daha o ormanın ne olduğunu , içinden neler çıkacağını bilmiyoruz ama o ormandan öyle farklı şeyler çıksın ki bizi şaşırtsın . Açıkçası şu ana kadar fazla ilginç bir olay olmadı doğal olarak bu yüzden kafa yormalısın ve yazını okunur hale getirmelisin   Bunun dışında yazdıktan sonra yazıya bir göz gezdir . Bazı yerlerde neredeyse aynı cümleleri tekrar etmişsin bu da güzel durmamış açıkçası . Çalışmalarının devam etmesi dileğiyle  
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
ÜYE
ÜYE

orman yok olmaya mı terk edildi acaba?
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
   Yeni başlık gönder Başlığa cevap gönder  

ANA SAYFA | ÜYELİK | FORUM | SÖZLÜK | KİTAPÇI | BİZE ULAŞIN | OKUYUCU | KİTAP OKU | WEB TASARIM