Reklam Arama Galeri Fantastik Edebiyat Ana Sayfa Üyelik Fantastik Edebiyat Forumu FRP - RPG Forumları Fantasiana Ansiklopedik Sözlük Kitapçı Site Arşivi Künye İletişim Ana Sayfa
 Kayıt  |  Üyeler  |  Arkadaşlarım  |  Giriş       

Bir Erkeğe Onu Sevdiğini Nasıl Belli Edersin?
Facebook'ta resimlerine övgü yağdırırım.
2%
 2%  [ 1 ]
Arkadaşıma, benim söylediğinden haberim yokmuş gibi ondan hoşlandığımı ona söylemesini isterim.
2%
 2%  [ 1 ]
Sürekli yanında takılırım. Çok tatlısın, yakışıklısın gibi şeyler söylerim.
5%
 5%  [ 2 ]
Dayanamam. Müsait bir anda kendimi dudaklarında bulurum.
2%
 2%  [ 1 ]
Aman be! Bir bakışım yeter. Sürünerek kendi gelir.
17%
 17%  [ 7 ]
Ya da ona masum ve utangaç bir bakış atarım.
20%
 20%  [ 8 ]
Kızım demem. Adam gibi gider ondan hoşlandığımı söylerim. Bezen fedakârlık yapmak gerek.
10%
 10%  [ 4 ]
Yüzüne söylemeye utanırım. Telefonla ararım ve konuşurum. Böylesi daha rahat.
0%
 0%  [ 0 ]
Güzel mesajlar çekerim ona. Aşk mesajları vs. Anlasın artık.
2%
 2%  [ 1 ]
Sohbet ortamında konuşurken ona, ondan hoşlandığımı belli edecek imalarda bulunurum.
35%
 35%  [ 14 ]
Toplam Oylar : 39

Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11  
ÜYE
ÜYE

EyesOfGOD yazmış:
ben şuna inanıyorum tesadüfler getirir aşkı ve yakar kavurur bedeni..

Fantastik Edebiyat Resim Evet, ben de senin gibi düşünüyorum zaten. Tesadüfler getirir aşkı. Ama aşkı kapıdan içeri nasıl buyur edersin? O, şans eseri, neden olduğu da bilinmeden kapıyı çalar. Sen de açarsın. Ama içeri buyur edemezsen, o kapının dışında beklemeye tahammül edemeyebilir. Yani, bu nacizane benim fikrim. Benim sevdiğim insan da beni sevse ama bana hiç belli etmese ve ben ondan, o benden bihaberken alakasız üçüncü bir insan "anlasana, o da seni seviyor" gibi bişeyler ima edip vesile olmaya çalışsa da, ben yine de sevdiğimin gözünde ufacık da olsa bi işaret görmeyi beklerim. Senin belli etmekten kastın, uluorta ilanı aşklarsa, ben ondan söz etmiyorum. Benim bahsettiğim kaçamak bakışlar, ufak gülümsemeler gibi şeyler. Ama tesadüfler konusunda kesinlikle sana katılıyorum. Planlanmış bir aşkın olabileceğini ben de düşünemiyorum.
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
DENETMEN

Birde sizi dinleyelim  Smile
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger
DENETMEN

Belli etmeyin. Sonra havaya giriyorlar. Evil or Very Mad Bir bakıyorsunuz bir gün size dil döken çocuk ertesi gün yüzünüze bakmıyor.  Shocked
Üye
Üye

Alttan alttan bakarım, cilve yaparım, göz süzerim, eşek değilse anlar. Eşekse işim olmaz zaten, nasılsa o anlardan sonra soğumuş olurum.

Ha çok aşırı hoşlanıyorsam  gider söylerim, keyif mi bekleyeceğiz yahu?
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ÜYE
ÜYE

yardımınıza ihtiyacım varrrrr.13 yaşındayım ve bir erkekten çok hoşlanıyorum.aynı zamanda utangacım.ona ondan hoşlandığımı nasıl hissettirebilirim??????????? Sad  Sad  roll  roll
Misafir

Buraya bunu öğrenmek için mi üye oldun lol

Neyse neyse, hoş geldin Umarım cevabını alırsın.

lol
ÜYE
ÜYE

Aman ne gerek var böyle şeylere.

ÜYE
ÜYE

Maç izlemek isteyin. Bende sökmez ama erkeklerin yüzde yetmişinde söker. mexican 

DENETMEN

yek yazmış:
Buraya bunu öğrenmek için mi üye oldun lol

Neyse neyse, hoş geldin Umarım cevabını alırsın.

lol

lol

ÜYE
ÜYE

Sana tavsiyem ve herkese sevdiğiniz erkekle gereğinden fazla muhabbet yapmayın çünki sizi bi zamandan sonra arkadaş olarak görür dengeyi çok iyi ayarlamak lazım ne sevdiğini belli edeceksin ne de sevmediğin hissini vereceksin çünki bazı insanlar sevenleriyle birlikte olmak ister sonra gizemini ve ciddiyetini hep koruyacaksın zaten gerisi allah'a kalmış bi şey ya olur ya olmaz Wink

ÜYE
ÜYE

Laf arasında az çok belli etmek bence fazla değil. Bırakalım erkekler koşsun peşimizden diğer türlü çok büyük hayal kırıklıkları oluyor.  lol
Misafir

Hiçbir şey için uğraşılmaz, doğal sürece bırakın. Uğraşmak dediysem, işi iki türlü de saplantı yapmamak gerek. Kimse çıkıp karşı cinsi hor görmesin, kimse de çıkıp karşı cinse tapmasın, olduğunuz gibi yaşayın kısaca.

Zaten gerçekten sevgi duyuncaya kadar çooook yolumuz var hepimizin, belki bunu en çok ben zorlaştırıyorum kendime ama her insan için gerçek sevgi zor iş. Gerçek sevgi de hastalıklı bir duygu sayılabilir ya, onu da ayrıca açıklarım.
Misafir

Haklı.Katılıyorum.Özellikle gerçek sevginin hastalıklı bir duygu olduğuna.  Twisted Evil
   Yeni başlık gönder Başlığa cevap gönder   Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

ANA SAYFA | ÜYELİK | FORUM | SÖZLÜK | KİTAPÇI | BİZE ULAŞIN | OKUYUCU | KİTAP OKU | WEB TASARIM