Cevapla 1 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
Ana Sayfamızdaki İncelemeler Hakkında
  • Kullanıcı avatarı
    Dumrul

Ana Sayfamızdaki İncelemeler Hakkında

gönderen Dumrul » 21 Haz 2018 09:16

Merhaba,

Sitemiz açıldığından beri yeni kadromuzla daha kalıcı işlere yöneldik. Gündelik haberlere zaman harcamak yerine sitemizde her zaman istifade edebileceğimiz yazılarımız olsun istiyoruz. Siz değerli arkadaşlarımız siteye bu konuda katkıda bulunabileceğiniz gibi bizden hakkında bilgi sahibi olmayı istediğiniz roman, öykü, film gibi eserler hakkında inceleme yazıları yazmamızı talep edebilirsiniz. İmkanlarımız dahilinde sizlere bu konuda fantastikedebiyat.com yönetimi olarak cevap vermeye çalışacağız. Tabi sitemizde yalnızca inceleme ve tanıtım yazıları gibi yazılar olmayacak. Önümüzdeki günlerde söyleşiler ve önemli bulduğumuz haberleri de ana sayfa üzerinden paylaşacağız.

Paylaşmak istediğniz inceleme, tanıtım yazılarını ve söyleşileri öncelikle forum üzerinden paylaşabilirsiniz. Bizler size özel mesajla ulaşıp ana sayfamızda paylaşmak istediğimiz yazılar konusunda izninizi alacağız.

Zamanla yeni gelen üyelerimiz arasından ana sayfaya yazar alımı gerçekleştirmek istediğimizi de ayrıca belirtmek istiyorum. Herkese iyi eğlenceler diliyorum.
Cevapla 1 mesaj 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir